מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מבצעי רכב

שיתופי הפעולה העסקיים המוצלחים של חברת קאר ביי עם יבואני הרכב בישראל, מאפשרים ללקוחותיה הרבים ליהנות ממבצעי רכב, בתנאים אטרקטיביים במיוחד. ההיצע הגדול של החברה כולל את מגוון רחב של רכבים במבצע בדגמים המובילים בישראל, סוגים רבים של מכוניות בדגמים שונים וחדשים ובצבעים מגוונים.

מבצעי רכב חדש מאפשרים ללקוחות שעד עתה רק בדקו וחשבו איך לרכוש רכב חדש זול, לבצע כעת את הרכישה של רכב 0 ק"מ בפועל. בעזרת תנאי הרכישה ומבצעי רכב המוצעים ללקוחות קאר ביי, העסקה נראית כעת ממשית הרבה יותר וברת ביצוע. שילוב של רכב חדש זול, בתנאי רכישה נוחים הוא שילוב מנצח. אדם הרוכש רכב חדש מרגיש שהוא יכול ליהנות כעת מנסיעה בטוחה ונעימה במכונית הן עבורו והן עבור משפחתו.
 
לראות את פנים הרכב החדש שלכם

מבצעי רכב בקאר ביי

בדרך כלל לכל לקוח יש את ההעדפה שלו ליצרן רכבים מסוים, כי כשהוא נוהג ברכבי היצרן הוא מרגיש ברכב בטוח ומוגן. בשיטת הקנייה החדשה, כל לקוח בוחר מתוך המבחר הרחב וממגוון מבצעי רכב חדש ממלאי קאר ביי, את המכונית המתאימה ביותר לצרכיו, מכונית קטנה, מכונית משפחתית, טנדר לעסקים השונים, ג'יפים ועוד.

כל נהג בוחר גם את שיטת התשלום הנוחה ביותר עבורו, עסקת תשלומים באמצעות כרטיס אשראי במספר התשלומים, או לחילופין הגשת בקשה לקבלת מימון מלא עבור מלוא עלות הרכב וקניית רכב בתשלומים

רכישת רכב חדש במבצע  של חברת קאר ביי

כל הדגמים המובילים נרכשים באבזור מלא של קודנית, עלוקה וחיישני רברס (בעסקאות יבוא מקביל ההטבה כוללת קודנית וחיישני רברס) וכמובן רכב 0 ק"מ חדש. כך שהלקוח מבצע הזמנה בקלות רבה, משלם בשיטת התשלום הנוחה לו, העברה בנקאית, כרטיס אשראי או מימון מלא וכמה ימים לאחר מכן הוא כבר נכנס לרכב המצויד כיאות לכל נסיעה ונהנה מהטיול הראשון ברכב החדש. 

קאר ביי מאפשרת לכל לקוח עסקה הוגנת של קניית רכב חדש ואיכותי שישמש אותו לפרק זמן ארוך בדרך הנוחה ביותר לקניה. יושבים בבית, צופים במכוניות הרבות המוצעות למכירה באתר האינטרנט, נהנים ממבצעי רכב משתלמים במיוחד ובוחרים את הדגם המוצלח ביותר, משלמים באופציה הנוחה ביותר ורכב חדש יגיע לבית הלקוח, תוך ימים בודדים. 
 
מבצעי רכב חדש
מבצעי רכב חדש