מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!
קארביי לעסקים

שימו לב!

לא נמצאו רכבים על פי הפרמטרים שחיפשתם. שלחו לנו בקשה מיוחדת לדגם שאתם מחפשים, או חפשו רכבים דומים בהנחות ענק:

נא למלא שם רכב
נא להזין שם תקין
נא להזין מספר טלפון תקין
נא להזין כתובת דוא"ל חוקית
שגיאה כללית, נסה שנית!
הפרטים שהוזנו אינם תקינים

בקשתך נקלטה. נציגינו מתחילים לחפש את הרכב המבוקש ויחזרו אלייך בהקדם

0 ק'מ ליסינג פרטי כמעט מנילונים יבוא מקביל אזל המלאי
{{car.Alt}}
{{car.EFCar.DisplayName.substr(0, 19)}} {{car.EFCar.ExtraDescription | ifEmpty:' '}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}} {{car.EFCar.OurPrice | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PriceList | singleDecimal}}
מקדמה: {{car.EFCar.AdvancePayment | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}} {{car.EFCar.OurPrice | singleDecimal}}
עמלת עריכת מסמכים: {{car.EFCar.DocumentEditingFee | singleDecimal}}
או
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}}
מקדמה: {{car.EFCar.AdvancePayment | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}}
תשלום בתום התקופה: {{car.EFCar.DocumentEditingFee | singleDecimal}}

רכב לעסקים עם חברת Carbay

רכבים לחברות ועסקים נחשבים מבוקשים יותר ולכן גם כמויות הדגמים הנמכרים גבוהה משמעותית מרכבים פרטיים. כשמדובר ברכבים מסחריים, רכבי שטח, משאיות וטנדרים ישימו לב לעלייה בביקושים מצד  חברות , מפעלים וחנויות. הסיבה לביקוש גבוה לרכבים מסחריים נובעת משינוע מוגבר מצד בעלי עסקים בין סניפים שונים בארץ וכלי רכב מסחרי הוא אכן האמצעי המועדף לשם כך.

קיים עוד הבדל בין רכב פרטי, לבין רכב אשר נרכש למטרות עבודה. ברכב פרטי, ניתנת האפשרות לרכוש  רכב מיד שנייה. כאשר מדובר על רכב אשר נרכש למטרת מסחר,  אין הרבה ברירה, מאשר לרכוש רכב חדש מהחברה. להלן מספר דגמים של רכבים מסחריים מומלצים:

בטיחות ונוחות  בנהיגה במסחרית הנמכרת בעולם של סיטרואן ברלינגו

 
סיטרואן ברלינגו למשל, הינו הרכב הפופולארי ביותר למטרות שינוע ומסחר. הרכב אשר כולל מראה מודרני ועיצובי כולל יחידת טורבו בנזין של 1.2 ליטר נפח מנוע בגרסה של 130 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית - בת 8 הילוכים. בגרסת המנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל ישנם  4 צילינדרים עם הספק של 75,100,130 כ"ס.
 
לרכב סיטרואן ברלינגו יש 28 תאי אחסון המפוזרים בחללי הנוסעים, מפתח חכם, מסך מולטימדיה של 8 אינץ' , טעינה אלחוטית לטלפונים ניידים ועוד מגוון רכב של אבזור בידור ואמצעים טכנולוגיים משוכללים. הבטיחות גבוהה מאוד ברכבי ברלינגו, כאשר הרכב כולל מערכת בלימת חירום אוטומטית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת סטייה מנתיב עם סיוע אקטיבי ועוד. במפרט הטכני, מוצעת מערכת GRIP CONTROL עם תוכניות נהיגה לפי סוג השטח ובקרת ירידה בזמן הנסיעה בירידה תלולה.

מלכת המסחריות של פיאט

ניתן לראות כי במסחריות של ענקית הרכב פיאט, ישנן גרסאות שונות של פיאט דוקאטו שהיא המסחרית הפופולארית בקרב בעלי עסקים. הדוקאטו, נמכרת ב-3 מנועי דיזל שונים של 130,150, או 180 כ"ס וכמו כן מגיעה ב-4 מידות אורך שונות, מידות גובה שונות, כך שניתן יהיה להתאים את סוג הרכב לצרכים של כל בית עסק. ניתן למצוא את רכבי הדוקאטו בגרסת ואן סגורה, או גרסת טנדר פתוחה וניתן למצוא דגם של קבינה בודדת או כפולה. היתרון הבולט של דוקאטו, הוא משקל העמסה גבוה מה שמתאים לשינוע של סחורות רבות. המסחריות הנבחרת של פיאט דוקאטו, שוקלת יותר מ-3 טון. לסיכום- מדובר על מסחרית אשר משמשת לכל מטרה.
 

מדוע משתלם לרכוש רכב מסחרי באמצעות ליסינג?

 
עסקת ליסינג מימוני לעסקים, עשויה לכלול תשלום חודשי של 2,500-4,000 ₪ לחודש. כאשר מדובר על בית עסק, הוצאה זו היא הוצאה מוכרת ולכן, משתלם לשני הצדדים לרכוש את רכב המסחרי בשיטה זו. אתר CAR BAY, מציע רכישת רכבים מסחריים באמצעות האינטרנט. הרכבים המוצעים באתר, הינם רכבי 0 ק"מ כאשר הרכב מגיע עד בית העסק או עד הבית. תוכלו למצוא היצע ענק של דגמי רכבים בהנחות ענק ממחירי היבואנים. היתרון הרב ברכישה באתר, הינו חיסכון של עשרות אלפי שקלים בכל רכישה.
 
אמצעי התשלום הם תשלום בכרטיס אשראי הכוללים תשלומים חודשיים והכל דרך המחשב או הטלפון הסלולרי.